Президент компанії

Shinko Denshi Co Ltd.

Масамицу Анзаи

звернення президента компанії shinko denshi

Найбільший у світі оптичний телескоп "СУБАРУ", побудований Національної астрономічної обсерваторії Японії на вершині Мауна Кі на острові Гаваї, почав повноцінно функціонувати з грудня 2000 року, і продовжує блискуче працювати аж до сьогоднішнього дня. Завдяки використанню при будівництві телескопа найсучасніших технологій стало можливим проникнути більш ніж на 15 мільярдів світлових років від Землі. І однією з таких ключових технологій є технологія Tuning-Fork, розроблена компанією Shinko Denshi. 261 привід на базі сенсора Tuning-Fork безперервно контролює стан головного дзеркала телескопа масою більше 20 тонн і більше 8 метрів в діаметрі.

Зараз на промисловому ринку продовжують динамічно розвиватися комп'ютерні та високі технології. Вимоги до ваг та інших вимірювальних приладів теж постійно змінюються. Компанія Shinko Denshi намагається враховувати побажання своїх партнерів і покупців. Вступаючи в XXI століття, ми уніфікували бренд і почали випускати продукцію під єдиною торговою маркою "ViBRA". Слово "ViBRA" відбулося шляхом злиття слів "Vibration" (вібрація) і "Libra" (Терези). І вже на основі нової марки ViBRA ми забезпечуємо високу якість продукції марки ViBRA у всьому світі.

Слідуючи "Духу ViBRA", ми продовжуємо не тільки виробляти, але і розробляти нові продукти, що відповідають найвищим вимогам.

 

f

ВАГИ VIBRA. Лабораторні і промислові ваги з інноваційним ваговим датчиком TUNING_FORK.

Офіційний дистриб'ютор в Україні ТОВ "МАНКОР"

Деталі на сайті mankor.ua